Güvenlik Kamerası

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik kamerası hayat kurtarır, sizi dönüşü olmayan zararlardan uzak tutar.


Güvenlik kameralarına hemen hemen her alanda rastlamak mümkündür. Kamera Sistemlerine sosyal alanlar, okullar, iş yerleri, bankalar, plazalar, ikamet siteleri, askeri birim yerleri, emniyet birim binaları ve buna benzer birçok alan görüş açısı en iyi bir bölümde yer verilmektedir. Her bütçeye uygun kamera istemleri artık kolaylıkla bulunabilmektedir. Güvenlik kamerası almadan ve ya montajını dahi gerçekleştirmeyi düşünmeden önce sıkı bir araştırma işlemi yapmakta büyük yarar vardır.

Güvenlik kameraları ile bir binayı veya açık alanı 24 saat izlemek ve kaydetmek mümkündür. Gece görüşlü kameralar, haraketli speed dome kameralar, ip kameralar, zoom yapabilen kameralar gibi birçok güvenlik kamerası çeşidi vardır. Ayrıca ortama göre değişik kamera lensleri ve aksesuarları kullanılmaktadır. Kamera sistemlerinde, kameralardan sonra en önemli ekipman dijital kayıt cihazlarıdır. Kayıt cihazları vasıtası ile güvenlik kameralarının kurulu olduğu bölge 24 saat kaydedilmekte ve istenildiği zaman geriye dönük eski kayıtlar izlenebilmektedir. Güvenlik kameraları ayrıca internet üzerinden bu alanları canlı olarak izlemek de mümkündür. Güvenlik kamerası sayesinde birçok suçun faili belirlenebilmekte ve suç oranını düşürmek mümkün olabilmektedir.

Sizde geç kalmadan hemen bizimle irtibata geçin ücretsiz keşif yapıp size en uygun çözümü üreterek. evinizi iş yerinizi güvence altına alalım.