Network Altyapı ve Kablolama

Sağlıklı bir sistemin en önemli yapıtaşlarından birisi de, kusursuz çalışabilen bir ağ altyapısıdır. Sağlıklı altyapı üzerine oturtulmuş ağlar, hem yüksek performans hem de güvenlik için en önemli noktalardan biridir.

Sakarya Bilgisayar olarak, yeni kurulumlarda ve varolan sistemlerin yeniden yapılandırılmalarında, sisteminiz için en uygun kablolama alternatiflerini üretiyor ve gerçekleştiriyoruz. Bakım Anlaşması dahilindeki firmalara bu hizmetimizi sürekli hale getiriyoruz. Altyapının sağlıklı çalışır durumda olduğunu periyodik testlerimiz, yönetilebilir ürünlerimiz ile bilginize sunuyoruz.

Network altyapı ve kablolama hizmetleri çerçevesinde aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız,

CAT-5, CAT-6 Network Kablolama Hizmetleri

Network Prizleri Montaj ve Test Hizmetleri

Server Odası Kurulum ve Düzenleme Hizmetleri

Kabinet Montaj ve Temin Hizmetleri

Patch Panel, Switch Montaj ve Test Hizmetleri

Fiber-Optic Kablolama ve Noktadan Noktaya Erişim Hizmetleri

Kablosuz Ağ Kurulum ve Mesafe Arttırma Çözümleri

Kanal Çekme ve Yapılandırma Hizmetleri

Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Montajı

Kesintisiz UPS Hattı Kurulum ve Test Hizmetleri

Ağ yapınızın sisteminize destek veren firma tarafından kurulmuş olması, oluşabilecek sorunlarda altyapı sorunlarının çözümünü ve tespitini hızlandırdığı gibi sistem destek verimliliğinizi de arttıracaktır. Bu güne kadar anlaşmalı bir çok firmamızın network altyapılarını kurduk ve yeniden yapılandırdık.

Ücretsiz keşif hizmetimizle, sizin de network altyapınızı incelememizi, hesaplı, güvenli, yüksek verimli altyapı çözümlerini sunmamızı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.