Polatlı Apple Teknik Servis – Macbook iPhone iMac Tamiri

Apple Teknik Servis olarak Teknik Servis hizmetlerini biz ihtiyaçlarınızı aynı anda, hemen karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz! Polatlıda’de bulunan teknik servisimize acil olarak getirdiğiniz Apple Macbook Pro Retina, iMac gibi cihazlarınızı getirdiğiniz anda hemen, arıza tespitini yapıyoruz.

Genellikle Servis süreleri 1-3 saat arası değişebilir. iPhone 4s, iPhone 5s servisleri 1-2 saat içinde, iPad servisleri ise 2-4 saat arası servis süreleri değişiklik gösterebilir. Gerekli yedek parçalar genellikle stoklarımızda mevcuttur. Sipariş ile gelen parçalarda tamir onarım servis işlemleri siparişin durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Macbook Air
Apple telefon ve tabletlerinde göstermiş olduğu tasarım harikasını bilgisayarlara da yansıtmayı başarmıştır. 2013 yılında üretilen Macbook Air model bilgisayarlar sadece 1 kg olmasının yanı sıra inceliği ve barındırdığı donanım özellikleriyle de neden en iyi bilgisayar markası olduğunu kanıtlamayı başarmaktadır. Macbook Air genellikle küçük inç modelleriyle piyasaya sürülmüştür. 11.6”, 13” ve 15” modelleri yoğun ilgi görmektedir. Macbook Air, iş ve ofislerde kullanılmaktan ziyade günlük işlerde ve seyahatlerde uygundur. Zira oldukça küçük ve hafif olduğundan dolayı seyahatlerde klavyeli tablet olarak görülebilir.
Macbook Air oldukça zarif bir görünüme sahip olmasına karşın i5 işlemci 4gb Ram gibi özellikleriyle donanım açısından beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. İçerisinde Mac OS X işletim sistemi yer almaktadır. Bilgisayarı satın alan kişiler bu yazılımın güncellemesinden otomatik olarak yararlanmaktadır. 2013 yılından itibaren üretilen Macbook Air modellerinde SDD vardır ve veri işleme hızında ciddi bir artış olduğu gözlemlenmiştir.

Macbook Pro
Macbook Pro ise isminden de anlaşılacağı üzere Mac serisinin en gelişmiş modelidir. Air’e nazaran daha büyük ve ağırdır. Bununla paralel olarak işlemcisi ekran kartı ve hafızasıyla Air modelinden üstün olarak üretilmektedir. İş için oldukça uygun olan Macbook Pro, çizim yapan kişilerin imdatına yetişmektedir. Macbook Pro oldukça dayanıklı bir cihaz olduğundan dolayı tıpkı Air gibi yazılım açısından herhangi bir sorun çıkarma ihtimali neredeyse bulunmamaktadır. Macbook Pro kalın olduğundan dolayı ısınma problemi yaşatmaz. Air ile benzer bir tasarıma sahip olup oldukça şık görünmektedir.

Macbook Air ve Macbook Pro’nun bir çok ortak özelliği bulunmaktadır. Özellikle ikisinin de bataryası oldukça tatmin edici seviyededir. Zira Macbook’lar normal bir kullanımda 5 saate varan batarya sunmaktadır. Bu süre laptopta bir rekordur ve alternatifi bulunmamaktadır. Kullanım alanınıza bağlı olarak sizler de Air veya Pro modellerinden birini tercih ederek Apple Teknik Servis güvencesi altında çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Diğer bilgisayarlar gibi Mac’e anti virüs kurmanız gerekmediğini hatırlatalım. Zira Apple Teknik Servis oldukça güvenli işletim sistemi ürettiği için Mac OS X’e virüs girme ihtimali neredeyse bulunmamaktadır. Tıpkı tablet gibi görünümü olan Mac OS X kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğer ilk kez Mac kullanacaksanız bir süre alışma faslınız olabilir. Ancak bu süreci atlattıktan sonra Apple Teknik Servis kullanmanın ne kadar büyük bir ayrıcalık olduğunu fark edeceksiniz.

Firmamız Macbook servisliğini yapmaktadır. Eğer Mac bilgisayarlarınızda herhangi bir problem yaşadıysanız hemen teknik servisimize getirerek ilgili sorunlarınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz. Macbook’un yazılım açısından herhangi bir problem çıkarması pek mümkün olmasa da, temasa bağlı olarak bir takım donanımsal hasarlar meydana getirmiş olabilir. Bu da sistemin stabil çalışmasını engelleyebilir. Tüm bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak adına sizleri cihazlarınızla birlikte servisimize bekliyoruz.
Diğer Apple Teknik Servis ürünlerinde olduğu gibi Macbook’ta ülkemizde oldukça yüksek fiyatlardan satışa çıkarılmaktadır. Donanım açısından eş değer laptoplara nazaran 2 katı yüksek fiyata satışta olması kullanıcıları diğer modellere yönelmesine neden olmaktadır. Oysa ki Macbook kullandığınızda ücretini fazlasıyla hak ettiğini görerek, neden bu zamana kadar Mac tercih etmediğinizi kendinize soracaksınız. Macbook kullanmak bir ayrıcalıktır. Tüm dünya tarafından kabul görmüş gerçek şudur ki, Steve Jobs önderliğinde oluşturulan Mac OS X dünyadaki en stabil ve en iyi işletim sistemidir.